INFORMACJE

Jeśli jesteś przyszłą Panną Młodą i szukasz niepowtarzalnej, stylowej sukni ślubnej, zapewniamy że trafiłaś we właściwe miejsce.

Oferujemy światowej klasy suknie z kolekcji: Anna Kara, PRONOVIAS, La Sposa, White One i wiele innych.

Suknie w naszym outlecie mieszczą się w przedziale cenowym 500 zł - 4.900 zł.

Zapraszamy do przejrzenia strony, zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli uważasz, że możesz znaleźć w naszym salonie to co Cię interesuje, polecamy telefoniczne bądź mailowe umówienie się na przymiarkę. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu zaprosimy Cię na konkretną godzinę abyś mogła przymierzyć te modele, na które masz ochotę. Nie martw się jeśli nadal nie wiesz dokładnie czego szukać. Dołożymy wszelkich starań aby pomóc Ci wybrać to w czym będziesz wyglądała i czuła się naprawdę wyjątkowo. Doradzimy Ci także w wyborze odpowiedniej bielizny, butów, welonu i okrycia do Twojej ślubnej kreacji

Jeśli zdecydujesz się na zakup modelu z Outletu potrzebujemy tylko kilka tygodni na dopasowanie sukni do Twojej Sylwetki i profesjonalne wyczyszczenie jej przed tym najważniejszym dniem.

Kiedy już postanowisz co chcesz założyć w Ten Dzień, podpiszemy umowę i przyjmiemy zaliczkę w wysokości 30% wartości sukni. Na około 2-4 tygodnie przed planowanym ślubem umówimy się na pierwszą przymiarkę. W rezultacie będzie ich 2 lub 3 w celu jak najlepszego dopasowania sukni.

Zapraszamy do odwiedzenia Outletu Bianco Mamy nadzieję, że czas spędzony U Nas na przygotowaniach do ślubu będziecie wspominać równie miło jak samą uroczystość :)